Hotel Černý Orel Praha

Hotelu Černý Orel Praha 11 Hotelu Černý Orel Praha 12 Hotelu Černý Orel Praha 13 Hotelu Černý Orel Praha 14 Hotelu Černý Orel Praha 15 Hotelu Černý Orel Praha 16 Hotelu Černý Orel Praha 17 Hotelu Černý Orel Praha 18 Hotelu Černý Orel Praha 19 Hotelu Černý Orel Praha 20 Hotelu Černý Orel Praha 21 Hotelu Černý Orel Praha 22

.Residence U černého Orla leží na Královské cestě po níž přijížděli na Pražský hrad všichni významní čeští panovníci a šlechtici. Nabízí Vám k ubytování 12 dvoulůžkových pokojů. Některé s možností přistýlky nebo dětské postýlky.Pokoje jsou rozděleny do tří následujících kategorií. Hotel má v celé budově připojení na internet – Wifi zdarma – a v prvním patře je k dispozici laptop s připojením na internet, který je k dispozici také zdarma. Po příjezdu hosté dostanou na uvítanou lahev minerální vody, všichni hosté mají slevu v hotelové restauraci 10%.


Šlechtický pokoj: Útulný dvoulůžkový pokoj vybavený stylovým dubovým nábytkem, trezorem, telefonem, satelitní TV s LCD obrazovkou a DVD přehrávačem. K dispozici je kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, županem a pantoflemi. Pokoje jsou situované do malebného hotelového dvorka.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-blackeagle@toprague.cz
Adresa: Mostecká 11 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černý Orel Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černý Orel Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist